птну пздц

Thursday, 24 July 2014 21:39
bazeful2001: (Default)
[personal profile] bazeful2001
Прав был (и есть) Виталий Портников, ох как прав!

Пздц скоро пуйлу пуйловичу.
Причем на следственно-юридической основе, пенитенциарный такой себе пздц.


Четвер, 24 липня 2014, 21:58
Версія для друкуКоментарі0

Україна та Нідерланди підписали Меморандум про порозуміння щодо розслідування обставин катастрофи літака "Малайзійських авіаліній", яка сталася в українському небі 17 липня.

Як повідомила прес-служба президента України, Петро Порошенко провів зустріч з міністрами закордонних справ Нідерландів Францем Тіммермансом та Австралії Джулією Бішоп.

Згідно з Меморандумом, підписаним під час зустрічі, Україна, беручи до уваги той факт, що переважна більшість жертв катастрофи – громадяни Нідерландів, делегувала цій країні розслідування катастрофи.

Це закріплюється Угодою між Українським національним бюро з розслідування авіаційних подій та інцидентів з цивільними повітряними суднами та відповідним агентством Нідерландів.

Нідерланди координуватимуть розслідування усіх обставин трагедії і будуть відповідальні за його проведення згідно з частиною 5 додатку 13 Чиказької конвенції.

Нідерланди забезпечать участь інших зацікавлених сторін, зокрема, України, як країни де відбулася подія, Малайзії, як держави – власника повітряного судна, США, як держави – виробника літака і Міжнародної організації цивільної авіації ICAO.

Порошенко перед підписанням Меморандуму заявив, що українська сторона виконала всі свої зобов’язання та передала права проведення міжнародного розслідування на координацію Нідерландам.

"Це наш особливий гуманітарний жест, і ми впевнені в тому, що наша спільна співпраця дозволить встановити винних і притягнути їх до жорсткої відповідальності", - наголосив президент.

"Країни, в яких загинули жертви цієї жахливої катастрофи, розкидані по всьому світу. Саме тому ми маємо бути єдині, щоб забезпечити координацію дій для проведення ефективного розслідування і представлення світу його результатів", - відзначив він.

Президент заявив: "Сьогодні ми солідарні з усім світом і боремося зі злом задля встановлення справедливості".

Порошенко висловив вдячність Нідерландам і Австралії, "з якими ми надзвичайно ефективно координуємо наші дії і опрацьовуємо конкретні механізми для забезпечення прозорого та незалежного міжнародного розслідування".

Президент відзначив, що планується підписання спільної Угоди з Урядом Австралії щодо участі Австралії в Місії захисту міжнародного розслідування.

Глава МЗС Нідерландів Франц Тіммерманс наголосив після підписання: "Ми встановимо правосуддя. Після всього, що ми пережили, українці нам – братній народ".

В свою чергу, міністр закордонних справ Австралії Джулія Бішоп відзначила, що Австралія засудила дії Росії, коли та порушила суверенітет і територіальну цілісність України.

"Наша країна вимагала поваги до міжнародних норм та належної поведінки країн. Ще 7 днів тому ми і уявити не могли наскільки будемо залучені до цієї ситуації", - відзначила вона.

У присутності президента України підписи під Меморандумом поставили міністри закордонних справ України Павло Клімкін та Нідерландів Франц Тіммерманс.

На церемонії підписання також були присутні заступник глави Адміністрації президента України Валерій Чалий, спеціальний уповноважений прем’єр-міністра Австралії Аллан Грант Х’юстон, надзвичайний та повноважний посол Королівства Нідерланди в Україні Кейс Кломпенхауер.

Українська правдаhttp://www.pravda.com.ua/news/2014/07/24/7032913/
From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

July 2014

M T W T F S S
  1 2 3 4 56
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 252627
28293031   

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags